O systemie C5

System C5 jest wideodomofonem przewidzianym do obsługi budynków wielorodzinnych, a nawet całych osiedli. Łączy nowoczesne wzornictwo z niezawodnością i korzystną ceną. Teraz bez problemu można stwierdzić, czy osoba podająca się za doręczyciela jest nim rzeczywiście.

Zobacz elementy systemu C5.

Żywe kolory
Kolorowe monitory o przekątnej ekranu do 7″ wiernie przekazują obraz oraz pozwalają na jego regulację. W dowolnym momencie można zobaczyć co dzieje się na zewnątrz.

Widoczność w nocy
Dzięki diodom umieszczonym wokół kamery osoba odwiedzająca jest bardzo dobrze widoczna po zmroku. Podświetlany wyświetlacz i klawiatura ułatwia obsługę nocą.

Dzwoń bez znajomości numeru
Wideodomofon może być wyposażony w listę lokatorów, która pozwoli na wygodne połączenie bez znajomości numeru lokalu. Można tam wpisać dowolne nazwiska lub nazwy firm.

Wygodne otwieranie
Dostęp do obiektu możliwy jest bez posiadania kluczy. Panele zewnętrzne wyposażone są w kodowe zamki szyfrowe oraz zbliżeniowe czytniki kart i breloków.

Bezpieczeństwo
System C5 obsługuje osiedla zamknięte, ingerujące kilka budynków ze wspólną bramą. Możliwe jest wyposażenie ochrony w konsolę portiera do wygodnego zarządzania całością.


 
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. zamknij